Zbožové srovnávače

Pokud provozujete e-shop s nabídkou značkového zboží, cenové srovnávače jsou pro vás nutností.

Cenové srovnávače zboží (Heuréka.cz a Zboží.cz) umožňují porovnat ceny výrobků a ověřit kvalitu e-shopů (nejznámější je Ověřeno zákazníky od Heuréky). Platí se metodou PPC (pay per click). Návštěvnost z cenových porovnávačů se vyznačuje vyšším konverzním poměrem. Nabízíme jednorázový audit firemních zápisů a XML souborů pro Heuréka.cz a Zboží.cz i dlouhodobou správu.

Výhody

 • Platíte až za proklik.
 • Reklamu spustíme do 3 pracovních dnů.
 • Vysoký konverzní poměr.
 • Máte neomezený, transparentní přístup k účtu včetně průběhu čerpání kreditu z vaší platební karty.
 • Možnost automatického bidování.
 • Přinášíme vám průběžné informace o stavu kampaně (on-line report prostřednictvím Google Data Studio) a připravíme souhrnný měsíční report aktivit a výkonu v PDF.

Automatizace – zvládneme i e-shopy s desítkami tisíc položek zboží

Pro střední a velké e-shopy nabízíme automaticky bidding za pomocí automatizovaného nástroje. Jsme schopni biddovat zboží na Heuréka.cz a Zboží.cz. Dále dokážeme hlídat zbývající kredit na účtech a nečekané depárování nebo zamítnutí položek v Heuréka.cz a Google Merchant Centru.

logo Google Ads scripts, Conviu

Pokročilý reporting

Za pomocí skriptů importujeme náklady a výkon kampaní ze všech srovnávačů do Google Analytics. Tato data jsou pak přehledně vizualizována do on-line reportu, ke kterému máte nepřetržitý přístup po dobu naší spolupráce.

logo Google Analytics, Google Ads scripts, Google Data Studio

Cena za správu

Cena za měsíční správu včetně reportingu je 990 Kč měsíčně za srovnávač. V případě automatického bidingu je cena stanovena individuálně a to na základě počtu bidovaných položek.

Máte zájem o spolupráci? Potřebujete poradit?

Napiště nám s čím bychom Vám mohli pomoci. Rádi zašleme cenovou nabídku.

  Vaše jméno

  Váš e-mail

  Telefon