Online marketing | MEVIA
MEVIA > Služby > Online marketing

Online marketing

Online marketing zahrnuje veškeré marketingové aktivity, které se odehrávají na internetu v počítači, chytrém telefonu či tabletu. V tomto směru jsme vám schopni pomoci s následujícími marketingovými kanály.

SEO

Optimalizace pro vyhledávače

Jde o soubor technik, které usilují o získání návštěvnosti webu skrze neplacené výsledky vyhledávání. Webové stránky vytváříme a dále optimalizujeme mj. tak, aby je vyhledávače na dotazy vyhledávajících umisťovaly co nejvýše. Zaměřujeme se na správné on-page faktory a následně na linkbuilding. Nabízíme jednorázové konzultace nebo dlouhodobou průběžnou SEO správu s měsíčním reportingem. Číst více o SEO.

PPC

Placená forma reklamy s platbou za klik

PPC reklama je nejrychlejší formou zviditelnění vašich služeb a produktů. Vytvoříme vám kampaně na míru s předem odsouhlaseným rozpočtem. Provedeme analýzu klíčových slov a zaměříme se na levnější long tailová klíčová slova. Naše copywriterka navrhne čtivé texty inzerátů, které zvýší procento kliknutí a odliší vaše inzeráty od konkurence.

Cenové srovnávače

snadné porovnání zboží z e-shopů

Cenové srovnávače zboží (Heuréka.cz, Zboží.cz, Hledejceny.cz) umožňují porovnat ceny výrobků a ověřit kvalitu e-shopů (nejznámější je Ověřeno zákazníky od Heuréky). Platí se metodou PPC (pay per click). Návštěvnost z cenových porovnávačů se vyznačuje vyšším konverzním poměrem. Nabízíme jednorázový audit firemních zápisů a XML souborů pro Heuréka.cz a Zboží.cz i dlouhodobou správu s párováním produktů.

E-mailing

cílené rozesílání e-mailů

E-mailing je internetovou obdobou direct mailu. Navrhneme kompletní kampaň včetně vytvoření grafiky a rozešleme pod vaší hlavičkou pomocí online nástroje Mailchimp. K dispozici jsou podrobné statistiky úspěšnosti kampaně.

Sociální marketing

správa sociálních profilů

Sociální sítě (Facebook.com, Google+, Youtube atd.) umožňují kromě bannerové reklamy také komunikovat s „fanoušky“ a do jisté míry sledovat jejich chování. Poradíme vám, jak správně komunikovat s fanoušky, abyste je zaujali a posílili svou značku. Vaše sociální profily můžeme i měsíčně spravovat.