Sociální sítě

Pokud nejste na Facebooku, tak jako byste neexistovali. Začněte využívat i tento kanál.

Sociální sítě jsou součástí kompletní marketingové strategie, díky nim můžete oslovit velké množství vašich zákazníků. Sociální sítě (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube atd.) umožňují kromě bannerové reklamy také komunikovat s „fanoušky“ a do jisté míry sledovat jejich chování. Poradíme vám, jak s nimi komunikovat, abyste je zaujali, a současně posílili svou značku. Vaše sociální profily můžeme i měsíčně spravovat.

Výhody

 • Společně nastavíme cíle a naplánujeme strategii k jejich dosažení.
 • Vybereme vhodné sociální sítě pro vaše podnikání.
 • Nízké náklady na reklamu – správa placené reklamy dle investovaného kreditu.
 • Zorganizujeme za vás soutěže i s jejich vyhodnocením.
 • Fotografie, grafika – připravíme design, pokud nemáte vlastní.
 • Souhrnný report aktivit a výkonu na měsíční bázi v PDF.

Co umíme

Zaměřujeme se na správu sociálních sítí s důrazem na budování vztahu se zákazníky. Pro vaše podnikání připravíme obsah na míru vaší cílové skupině a navrhneme nejvhodnější strategii placených kampaní. Při návrhu reklamních kampaní se zaměřujeme zejména na výkon a návratnost. Měříme úspěšnost příspěvků i kampaní. Nezapomínáme ale i na podporu brandu. Výsledky průběžně vyhodnocujeme a na jejich základě dále optimalizujeme správu sociálních sítí. Na začátku spolupráce i během správy proaktivně s vámi komunikujeme prostřednictvím e-mailu, Skypu, Slacku nebo vámi preferovaného komunikačního kanálu.

Cena za tvorbu obsahu

Závisí na počtu spravovaných sociálních sítí. Zpravidla se pohybuje od 2 900 Kč bez DPH /měsíc/soc. síť za správu obsahu a placené reklamy + náklady na kredit. V případě použití fotografie z placené fotobanky účtujeme 150 Kč bez DPH/ks.

Máte zájem o spolupráci? Potřebujete poradit?

Napiště nám s čím bychom Vám mohli pomoci. Rádi zašleme cenovou nabídku.

  Vaše jméno

  Váš e-mail

  Telefon